PARTNER PORTALU partner portalu wnp.pl
partner portalu wnp.pl
Menu

wnp.pl - portal gospodarczy

Szukaj

KW: wybiorą prezesa spółki

Autor: wnp.pl (Jerzy Dudała)
10-11-2010 11:05
KW: wybiorą prezesa spółki

Rada nadzorcza Kompanii Węglowej ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu spółki VII kadencji.

Do obowiązków prezesa należeć będzie głównie kierowanie pracami zarządu spółki oraz organizowanie i nadzorowanie działalności Kompanii w zakresie kształtowania i realizacji strategii działalności spółki z uwzględnieniem obszarów cząstkowych nadzorowanych przez wiceprezesów zarządu, kontroli wewnętrznej, analizy ryzyka, zintegrowanego systemu zarządzania, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, spraw obronnych oraz ochrony informacji niejawnych.
Pisemne zgłoszenia kandydatów na stanowisko prezesa zarządu Kompanii Węglowej SA należy składać osobiście (w dniach roboczych w godz. od 7.30 do 15.00) lub przesłać pocztą w terminie do 30 listopada na adres Kompanii Węglowej.

Wymagania stawiane kandydatom: wykształcenie wyższe, co najmniej dziesięcioletni staż pracy, w tym pięcioletni na stanowiskach kierowniczych, korzystanie z pełni praw publicznych, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, niepodleganie określonym w przepisach prawa ograniczeniom, bądź zakazom zajmowania stanowiska członka zarządu w spółkach handlowych oraz legitymowanie się niezbędną wiedzą.

Zgłoszenie ma zawierać życiorys zawodowy oraz list motywacyjny, dokumenty potwierdzające kwalifikacje i staż kandydata w oryginałach lub odpisach potwierdzonych przez notariusza, adwokata albo radcę. Odpisy ww. dokumentów mogą być poświadczone przez kandydata, zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności, wystawione nie wcześniej niż trzy miesiące przed złożeniem zgłoszenia, zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do pracy na stanowisku kierowniczym, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed złożeniem zgłoszenia.

A ponadto oświadczenia kandydata o ukończeniu studiów wyższych, co najmniej dziesięcioletnim stażu pracy, w tym pięcioletnim na stanowiskach kierowniczych, korzystaniu z pełni praw publicznych, posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, niepodleganiu określonym w przepisach prawa ograniczeniom lub zakazom zajmowania stanowiska członka zarządu w spółkach handlowych.

Informacje dotyczące aktualnej organizacji spółki i bieżących wyników ekonomiczno-finansowych, kandydaci mogą uzyskać w siedzibie Kompanii Węglowej w Biurze Zarządu w dniach roboczych w godz. od 7.30 do 15.00.SUBSKRYBUJ WNP.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu wnp.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Wnp.pl: polub nas na Facebooku


Wnp.pl: dołącz do nas na Google+


52 827 ofert w bazie

POLECANE OFERTY

1 048 524 ofert w bazie

POLECANE OFERTY

5 763 ofert w bazie

2 782 331 ofert w bazie


397 664 ofert w bazie

GORĄCE KOMUNIKATY

Wyszukiwanie zaawansowane
  • parking
  • bankiet
  • catering
  • spa
  • klub
  • usługi
  • rekreacja
  • restauracja
467 ofert w bazie

PARTNER

  • partner serwisu
  • partner serwisu

POLECAMY W SERWISACH GRUPY PTWP